مزوتراپی غبغب با هدف از بین بردن چربی های غبغب است

مزوتراپی

در این مقاله با مزوتراپی و فواید آن آشنا خواهید شد.

مزوتراپی چیست ؟

مزوتراپی تکنیک و روش پزشکی است که دوز های خیلی کوچک داروهای ترکیب شده برای ناحیه خاص به منظوری خاص در مزودرم ( پوست میانی ) به طور مکرر و متوالی تزریق می شود.

از مزوتراپی برای مقاصد زیبایی نیز استفاده می شود که از جمله موارد می توان به مزوتراپی جهت جوانسازی و رفع چین و چروک صورت، لیفت صورت و افزایش قوام پوست، رفع چربی های موضعی و لاغری و رفع غبغب، کاهش وزن، جلوگیری از ریزش موی سر، رفع استریا و استرچ مارک ها و درمان خشکی و هیپرپیگمانتاسیون پوست اشاره کرد.

در مرکز زیبایی و لیزر غرب تهران ( کلینیک آیلا ) مزوتراپی در تمام زمینه های زیبایی برای پوست، صورت و گردن و مو انجام می گیرد. داروهای مختلف یا برند های متفاوت در این مرکز پوست و زیبایی به کار گرفته می شود که بر اساس نیاز زیباجو و هدف وی انتخاب می گردد.

مزوتراپی جوانساز صورت

با استفاده از ترکیب داروهای جوانساز و آبرسان و آنتی اکسیدان و ویتامین های مورد نیاز پوست، با هدف تغذیه رسانی و افزایش استحکام پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی و قوام و آبرسانی پوست صورت انجام می گردد. به طور معمول مزوتراپی جوانسازی 3 مرتبه و با فواصل 3-2 هفته انجام می شود.

مزوتراپی لاغری غبغب

مزوتراپی غبغب با هدف از بین بردن چربی های غبغب و همزمان افزایش قوام پوست برای جلوگیری از شلی پوست غبغب انجام می شود. به طور معمول هر 4 هفته یکبار تا رسیدن به نتیجه مطلوب مزوتراپی در این ناحیه انجام می شود.

مزوتراپی مو

ریزش موها به طور کلی دو گروه آندروژنیک و غیر آندروژنیک تقسیم بندی می شود که هر کدام درمان ها و دارو های خاص خود را دارند. مزوتراپی تا 80% برای کنترل ریزش مو موثر است و نتایج بسیار چشمگیری دارد. البته پاسخ دهی با توجه به علت ریزش مو و اینکه چه مدتی از ریزش مو گذشته و آیا مراکز زایای مو در پوست سر باقی مانده اند یا خیر در افراد مختلف متفاوت است.

تزریق در ناحیه پوست سر غالبا دردناک می باشد اما این مشکل در کلینیک زیبایی و لیزر آیلا با استفاده از مزوتراپی هیرفیلر به کمتر از 50% رسیده است.

مزوتراپی موی سر غالبا هر هفته تا 4 جلسه و سپس هر 2 هفته تا 2 جلسه و هر 4 هفته یکبار تا 6 جلسه به منظور پاسخ دهی بهتر انجام می گیرد.

در کلینیک پوست و مو غرب تهران ( آیلا ) مزوتراپی های ذکر شده با بهترین داروها انجام می گیرد.